Smuteční oznámení

Informujte známé o úmrtí blízkého člověka a pozvěte je na pohřeb. Obojí najednou můžete učinit, pokud jim pošlete smuteční oznámení. Parte je ve společnosti považováno za pozvánku na poslední rozloučení, tudíž nemusíte nikomu extra sdělovat, kdy a kam se mohou přijít se zesnulým rozloučit. Smuteční oznámení obsahuje všechny tyto informace.

Kde zařídíte smuteční oznámení

Parte si můžete nechat zhotovit u pohřební služby, která zajišťuje poslední rozloučení. Pohřební služba Pegas nabízí mnoho vzorů smutečního oznámení, a to jak tradičních, tak v poslední době stále oblíbenějších celobarevných. Na přání můžeme vytvořit i netradiční smuteční oznámení, které bude korespondovat se stylem posledního rozloučení.

Obrázky a citáty na parte

Pokud chcete na smuteční oznámení umístit fotografii zesnulého, případně jakoukoliv jinou fotografii, nezapomeňte ji přinést s sebou ke sjednání pohřbu. Obvykle se na parte umísťují také smuteční verše. Pokud máte konkrétní verš, ke kterému měl například zesnulý vztah, nebo ho nějak charakterizuje, není problém vepsat na parte váš verš. Zároveň vám nabízíme širokou nabídku veršů, ze kterých můžete vybírat.

Kolik stojí parte

  • Smuteční oznámení nabízíme v různých cenách
  • Záleží především na zpracování parte
  • Pokud si vyberete některý z nabízených vzorů, cena bude samozřejmě nižší
  • Rovněž se cena odvíjí od náročnosti a barevného provedení jednotlivých vzorů
  • A v neposlední řadě od počtu kusů, které si necháte vyhotovit

Parte nabízíme v ceně některých služeb

Ekonomický pohřeb je nejlevnější variantou pohřbu se smutečním obřadem. V ceně těchto služeb je zahrnuto zhotovení 25 kusů smutečního oznámení, stejně jako u pohřbu bez obřadu. To znamená, že pokud objednáte pohřeb bez obřadu nebo ekonomický pohřeb, dostanete v rámci služeb 25 kusů smutečního oznámení nebude vám účtováno nic navíc.